Header Ads

 Борис Болотов

Вчені виявили революційні властивості конопель

Дослідження показали, що тетрагідроканабінол, який міститься в коноплях, може істотно поліпшити роботу мозку і омолодити його, пишуть patrioty.org.uaТетрагідроканнабінол (ТГК), який міститься у коноплі, здатний омолодити мозок. До такого висновку дійшли вчені Єрусалимського єврейського Університету і Університету Бонна, провівши дослідження на мишах. За їх словами, ТГК може омолодити мозок до підліткового стану, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дослідники ставили досліди на мишах, які досягли віку 12-18 місяців. В такому віці ці гризуни вважаються вже пенсіонерами.

Вчені вирішили перевірити вплив конопель на мозок. Результати їх здивували.

Мишам давали невеликі дози ТГК протягом чотирьох тижнів. Потім учені протестували когнітивні функції мишей, а також провели хімічний аналіз мозку.

Кожен раз мозок миші показував відкат у віці на 1-2 місяці.

Справа в тому, що з віком мозок деградує, втрачається частина сполук, нервових клітин. Після прийому коноплі у мишей зросла активність мозку, з'явилися нові нервові клітини, зросла кількість сполук, транскрипції генів.

Тепер вчені збираються перейти на стадію клінічних випробувань ТГК, і якщо все складеться вдало і результати будуть позитивними, то підхід до лікування старості та наслідків старіння мозку зміниться кардинально.

На платформі Blogger.