Header Ads

 Борис Болотов

Сядьте, бо впадете!!! В UA:Перший пояснили, чому вирізали виступ ONUKA з прямого ефіру Євробачення-2017

Прямий ефір виступу ONUKA з оркестром НАОНІ перервали на рекламу.
Сообщает http://de-facto.ccUA:Перший змушений був перервати прямий ефір виступу ONUKA з оркестром НАОНІ у фіналі Євробачення-2017 у зв’язку з необхідністю виходу реклами.

Таке пояснення розміщено на офіційній сторінці телеканалу у Facebook. «У зв’язку з великою кількістю негативних коментарів щодо телетрансляції фіналу Євробачення-2017 в ефірі UA:Перший повідомляємо: сітка телевізійного мовлення передбачає рекламу, яку, на жаль, не можна скасувати, адже телеканал UA:Перший має зобов’язання перед рекламодавцями.

Практика прямих ефірів передбачає наявність інтервал-актів: виступів виконавців між основними номерами шоу для публіки у залі. Таку версію шоу можуть побачити глядачі у залі, які придбали квитки, а також глядачі офіційного YouTube-каналу Eurovision Song Contest, який наживо транслює шоу без виходу на рекламу. Інші офіційні мовники роблять рекламні перерви у трансляціях.

Такі правила діють для всіх партнерів Євробачення».

На телканалі зазначили, що надали можливість переглянути наживо фінал Євробачення-2017 без перерв у високій якості на сайті, про що було анонсовано на офіційних сторінках у соцмережах та на сайті http://1tv.com.ua.

«Для організаторів важливо було познайомити іноземну аудиторію з сучасною українською музикою та народними інструментами. Наразі запис трансляції фіналу Євробачення-2017 набрав майже 5 мільйонів переглядів з усього світу, де почули виступи наших зірок», — зазначили в UA:Перший. Зазначимо, українська співачка ONUKA виступила у фіналі пісенного конкурсу Євробачення як запрошений гість. Однак українські телеглядачі так і не змогли побачити її виступ, який перекрила реклама.

На платформі Blogger.