Header Ads

 Борис Болотов

ТРИМАЙТЕСЯ, УКРАЇНЦІ!!! Стало відомо, що нас чекає 15 серпня, від таких деталей волосся дибки стає

Росія повним ходом готується до повномасштабної регіональної війни. Найімовірніше, що війська РФ готуються до нових боїв в Україні, передає http://www.ban.net.ua

Таку думку висловив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

Він звернув увагу на навчання “Захід-2017”, які передбачають розгортання особового складу нещодавно відтвореної 1-ї Гвардійської танкової армії Західного військового округу на території Білорусі. Експерт припустив, що в зазначених навчаннях візьмуть участь до півмільйона людей.
“Для Сирії це багато. Для Прибалтики – багато, і було б самогубством проти Заходу так щільно концентрувати війська, які можуть бути розстріляні, як армія Саддама Хусейна в Іраку. Залишається тільки Україна”, – сказав Фельгенгауер.
Він уточнив, що сама масштабна війна може й не відбудуться, проте підготовка до неї відбувається.
“Контрольний термін тут – 15 серпня 2017 року. Тоді закінчується будівництво залізниці, яка йде в обхід України. Це дозволить перекидати танкові сили з Центрального військового округу РФ в Південний”, – пояснив експерт.
Він зазначив, що мобільність російських військ дуже залежить від залізниці.
“Серпень – хороший час для початку великої війни. Але це, звісно ж, не означає, що великий регіональний конфлікт почнеться в серпні 2017 року”, – наголосив Фельгенгауер.
На платформі Blogger.