Header Ads

 Борис Болотов

Це станеться вже зовсім скоро!!! Тука зробив приголомшливу заяву щодо Донбасу, такого ми точно не чекали

Процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків та російських військових повинен розпочатися восени 2017 року, передає Корупція.Інфо

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.
Він зазначив, що питання звільнення від російської окупації Криму та Донбасу необхідно відокремлювати одне від одного, адже, на його думку, для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.
"Щодо повернення Донбасу, в мене є чітке враження, що ми будемо мати можливість приблизно восени, мабуть, розпочати реальний процес повернення цих територій. Скоріш за все – невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся", – наголосив Тука.
За його словами, це станеться не тому, що Україна погодиться провести вибори на Донбасі, а через те, що Росія просто припинить економічну підтримку цих територій через тиск. 
"За будь-якими розрахунками будь-яких експертів, якщо тільки припинеться економічна підтримка, навіть якщо залишити на вагах військову складову, то центральному уряду України знадобиться максимум три місяці, аби навести там лад", – пояснив Тука.
На платформі Blogger.