Header Ads

 Борис Болотов

“Конфлікт набирає шалених обертів”: Саакашвілі вимагає від Порошенка… Історія, яка приголомшила всю Україну!

Колишнього голову Одеської області, екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі облили зеленкою під час його візиту до Вінницької області, де він привітав випускників із закінченням школи. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, – передає http://de-facto.cc

В інциденті політик звинувачує місцевих депутатів від БПП і закликає президента Петра Порошенка відшкодувати вартість зіпсованої футболки.

«Нова атака зеленкою – у Ладижині. Нападник зізнався, що його найняли за 200 грн люди, схожі на місцевих керівників БПП. Петре Олексійовичу, ви, отой, або припиняйте ці дитячі забавки, або відшкодуєте мені вартість моєї майки Lacoste, яку я купив у Амстердамському аеропорту на зворотному шляху з Танзанії. Ціна питання – 50 євро», – написав Саакашвілі.

Зазначимо, що під час виступу екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в Кривому Розі в політика кинули яйцем з зеленкою. Після покладання квітів до пам’ятника бійцям АТО, Саакашвілі звернувся до жителів Кривого Рогу з промовою. Проте її перервав обстріл яйцями і зеленкою. Облитий Саакашвілі пожартував, що його прийняли до «Партії Зелених».

Нещодавно, перебуваючи у Брюсселі, Петро Порошенко заявив, що не розуміє, що робить Саакашвілі в Україні. Зі слів президента, він не має наміру проводити будь-які розслідування щодо діяльності Міхеіла Саакашвілі. Він заявив, що грузинського політика запросили допомагати, але результатів цієї допомоги не було. «Я абсолютно не знаю, що робить пан Саакашвілі в Україні, тому що він був запрошений допомагати мені, але, на жаль, результати ви бачите. І він нічого не зробив із того, що було важливо», – цитує слова глави держави «Інтерфакс-Україна».
На платформі Blogger.