Header Ads

 Борис Болотов

“Хватит! Терпеть больше не будем! Прощайте!” – ватажок “ДНР” оголосив початок торговельної блокади Україні

Так зване керівництво самопроголошеної «Донецької народної республіки» прийняло рішення оголосити торговельну блокаду підконтрольній Києву території України. Про це на прес-конференції у п’ятницю заявив ватажок бандформування «ДНР» Захарченко Олександр, повідомляє видання «РІА Новини», передає http://www.ban.net.ua
«Достатньо з нас. Ми рубаємо всі зв’язки, палимо всі мости з Україною, проти якою ми ведемо війну. Так, ми продавали їй своє вугілля для того, щоб заробляти гроші та платити тут людям зарплати. Але завдяки тому, що ми навчилися жити в умовах блокади, ми тепер оголошуємо блокаду Києву», – заявив головний терорист ОРДО.

Як повідомлялося раніше, глава Міністерства енергетики та вугільної промисловості Насалик Ігор заявив, що незабаром Україна заборонить закуповувати антрацитове вугілля з Росії. Раніше лідер незаконного збройного формування «ДНР» також заявляв, що українська влада має негайно припинити торговельну блокаду на Донбасі. Таку позицію було підтримано і російськими кураторами. У Москві заявили, що «Україна відторгнула деякі свої регіони, а тепер ще й блокує торговельні зв’язки з ними», на що РФ буде змушена ввести відповідні санкції.На платформі Blogger.