Header Ads

 Борис Болотов

ВАЖКО ПОЯСНИТИ! В Києві стріляли в чоловіка, який хотів вбити Путіна!!! Деталі доводять до істерики!

Жертвою стрілянини на Подолі в Києві виявився росіянин Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачують у замаху на президента Володимира Путіна. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в правоохоронних органах? – передає Корупція Інфо

Повідомляється, що, за даними поліції, Осмаєв з дружиною Аміною Окуєвою домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde в Києві на вулиці Кирилівській. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила у нападника. Обох поранених доставили в 17 лікарню.

 Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко повідомив, що один з двох чоловіків, які були поранені сьогодні в результаті перестрілки в Подільському районі Києва, назвався правоохоронцям, які прибули за викликом на місце події, іноземним кореспондентом. "Обидва були важко поранені.

Їм надавалася допомога. Один з них назвався іноземним кореспондентом, яким саме – російським чи іншої держави, зараз з'ясовуємо", – сказав Шевченко. Також він зазначив, що зараз йому невідома інформація про остаточний стан поранених. Перестрілка сталася на вулиці Кирилівській в 16.49.На платформі Blogger.