Header Ads

 Борис Болотов

Синоптики попереджають!!! Новий прогноз погоди збиває з ніг навіть найстійкіших

В Україні наступного тижня настане потепління до 30 градусів вище нуля. При цьому на всій території країни, крім заходу, синоптики прогнозують малохмарну погоду, передає Корупція.Інфо

Прогноз погоди на тиждень

Третього червня в Україні очікується тепла та малохмарна погода. На півдні температура повітря буде коливатися в межах 25-27 градусів вище нуля, на заході – від 24 до 26 градусів. У той же час в Закарпатській області стовпчик термометра досягне 28 градусів.

На півночі – від 21 до 24 градусів. У столиці повітря вдень прогріється до 23-25 ​​градусів. Вночі на всій території України температура буде коливатися в межах 10-15 градусів тепла.

Значне потепління чекає українців в суботу, четвертого червня. У столиці повітря прогріється до 29 градусів, на заході – до 30 градусів вище нуля. У центрі і на півдні стовпчик термометра коливатиметься між відмітками в 26-29 градусів. У той же час в Сумській області і на півночі – 21-23 градуси.

П'ятого червня на заході пройдуть сильні грозові дощі. При цьому температура повітря буде коливатися в межах 28-30 градусів вдень і 15-17 градусів – вночі. У столиці та в центрі країни стовпчик термометра вдень досягне позначки в 27-29 градусів вище нуля. На півдні – до 30, а на сході – до 27 градусів вище нуля.
На платформі Blogger.