Header Ads

 Борис Болотов

ВАЖЛИВО! Порошенко підписав дивний закон про вступ до ВНЗ! Це може змінити ВСЕ!

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2026-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти особами, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України”, прийнятий Верховною Радою 16 травня 2017 року, – передає http://de-facto.cc

Про це повідомляє прес-служба глави держави. Закон дасть змогу створити для таких осіб додаткові можливості для вступу на навчання до українських ВНЗ.

Закон передбачає, що прийом на навчання до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань в межах встановлених квот прийому до вищих навчальних закладів (наукових установ) України.

Згідно з документом, розмір квоти для прийому осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, до вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, встановлюється в обсязі 1000 місць державного замовлення і розподіляється між зазначеними вузами в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

На платформі Blogger.