Header Ads

 Борис Болотов

“Попередьте українців!”: в зоні АТО стався переломний момент, стали відомі шокуючі новини з Донецька

З понеділка, 19 червня, в окупованому Донецьку починаються рейди по “вилову” проукраїнських громадян.
Сообщает http://goruzont.blogspot.comПро це повідомило джерело, яке має доступ до інформації з лав так званого Міністерства держбезпеки загарбників.

“Терористи вирішили” відпрацювати “доноси на проукраїнське населення Донецька.” Доброзичливців “вистачає: колаборанти нерідко пишуть заяви в “МГБ” та інші “структури”- на підозрілі дії або переконання сусідів або колег по роботі. Потік таких” заявок “великий, проте витрачати час на всю цю лабуду ніхто раніше не хотів, реагували тільки на “вірняк”. Але зараз ситуація змінилася “, – розповіло джерело.

За його словами, дана “команда” в першу чергу займається Київським і Петровським районами Донецька.

Також він поділився, які заходи безпеки варто зробити патріотам України.

“Я розумію, що люди з самого початку окупації стали обережні і в висловлюваннях, і в діях. Однак з часом “поріг “знижується – така вже людська природа. А це небезпечно. Так, більшість носить з собою чистий телефон (без встановлених соцмереж, з нульовою історією браузера), однак на домашньому комп’ютері, ноутбуці, планшеті і т.д. – зберігається все, що тільки можливо. Але вираз “мій дім – моя фортеця” зараз не актуально, повірте. Якщо прийдуть до вас додому, то відразу ж проведуть обшук і переглянуть гаджети. Тому щодня (як можна частіше!) очищуйте журнал відвіданих сторінок браузера, в меню закладок НЕ закріплюйте “небезпечні” сайти, а також не зберігайте паролі! Це критично. Також варто створити “лівий” акаунт у соціальних мережах, який може врятувати в разі виникнення неприємної ситуації. Так, якщо в окупантів є точна інформація про вас, це не особливо допоможе – там є майстри допитів, але в разі, якщо прийшли “на всякий випадок”, ви зможете вийти з цього жаху з мінімальними втратами “, – розповіло джерело.
Він також розповів про один з останніх випадків: “Нещодавно прийшла одна бабуся, про таких кажуть” божий одуванчик “, із заявою… на внука. В якому вона просить забрати його” на перевиховання”. Мовляв, “зв’язався з поганими хлопчиками, які за Україну”. Загалом, хлопця забрали в СІЗО, били і з’ясовували його зв’язки”.
На платформі Blogger.