Header Ads

 Борис Болотов

Івана Купала 2017: ви повинні це зробити, щоб здійснилася ваша заповітна мрія. Дізнайтеся, що КАТЕГОРИЧНО не можна робити в цей день, щоб не накликати біду

Насправді в році два свята Івана Купала, а не один, і кожен з них має свою обрядову і ритуальну специфіку.  Пише http://newsnet.name
Свят Купали – два. Перший називається Входом Бога Сонця в повну силу і святкується в день літнього сонцестояння – 21 червня. Другий – Весілля Купали – таїнство з’єднання Вогню і Води в ніч Пробудження часу – святкується з 6 на 7 липня. Він також має астрономічне значення – афелій земної орбіти.

Обидва свята пов’язані з безліччю традицій, про які я детально розповімо.

Отже, в найкоротшу ніч в році, ніч літнього сонцестояння, з 21 на 22 червня , сила Сонця і Вселенського Вогню вважається в цій точці простору максимальною. Згідно з традицією, весь нескінченний вогонь Космосу (Агні) в цей час вливається в наше Сонце. І Бог Сонця (Купало, Ярило, Сурья) одягається в Корону Вогняної Влади – входить в повну силу.

У цю ніч сили світла досягають максимуму, а сили темряви зникають.

Все, що було табу на протязі всього року, в цю ніч дозволялося. Хто хотів перепливати річки – перепливав її, хто хотів відпустити себе в дикому танці – відпускав. Непоодинокими були також і любовні ігри. Щоб енергія Вищого вогню вбралася землею, в цю ніч з пагорбів спускали палаюче колесо.

Згідно з ведичних традицій, в ніч з 6 на 7 липня , коли святкується Весілля Купали, Вселенський Вогонь з’єднується (грає “весілля”) з Вселенською Водою. Це “весілля” ініціюється і супроводжується Вселенським коливанням Тимчасового поля Всесвіту, через що всі бажання, загадані в цю ніч, виконуються.

Таємниця Купальської ночі велика, і її ще ніхто не розгадав до кінця. Тому спогади про енергію цієї ночі можуть зробити в житті людини неможливе. Повна назва свята – “Весілля Вогню і Води в Ніч Пробудження Часу” – можна вимовляти як мантру на виконання бажань за допомогою Сил Часу, Вогню і Води. На санскриті вона звучить так: “Агні вадхууварау Джала віваахасамскара антів раатрі прабодхака вела”.

Це свято – вселенське. Ще маги знали про те, що всі стихії Всесвіту розгорнулися з першостихії – Часу, або хрональнее поле, що охоплює весь Всесвіт.

Саме в цей день – день Весілля Купали – по Вселенському полю часу проходить хвиля. Вона йде зі швидкістю, що набагато перевищує швидкість світла, і миттєво досягає найвіддаленіших куточків Всесвіту. Хвиля викликає таємничі і незрозумілі явища. У цю ніч вода і вогонь освячуються, цвіте папороть і інші “чаклунські” трави – розрив-трава, нечуй-вітер, а всі лікарські трави набирають найбільшу силу.

Пропонуємо вашій увазі кілька обрядів, які можна провести на Купала. І не забувайте: “Щоб не проспати своє щастя, не спіть в ніч на Купала”.

1.Вечером 6 липня на березі водойми розводиться величезне багаття і за допомогою спеціальної мантри – АУМ Шрі АГНІ Сурья Джай РАМ – вищі сили запрошуються бути присутніми у вогні. Про те, що Сили прийняли запрошення, свідчить видима зміна структури вогню – він стає набагато яскравішим, у верхній частині полум’я з’являється розпечена біла точка, а навколо багаття – кулястий золотий ореол.

Далі плетемо лялечки з сухої трави, кожна з яких символізує те, від чого ми хотіли б позбутися, і спалюємо їх в багатті.

Потім настає час стрибків через багаття і купання.

Спеціальна мантра – “Акхагайя-Гілайя-Гекейра-Геката-Ндрах-Данг” – викликають появу в просторі містичних блискавок. Вимовлена над водоймою, вона збільшує температуру води. Купання можна супроводжувати випромінюванням любові Матері-воді з серцевої чакри. На березі через стопи можна посилати любов Матері-землі.

Можна згадувати до 300 бажань, оскільки вважається, що психосфера людини не в змозі витримати більше.

Далі, очистившись і зарядитися стихіями, можна провести обряд загадування бажань. Його етапи такі: акумулювати достатню кількість енергії, чітко візуалізувати картину виконаного бажання, наситити його своєю емоцією, відпустити картинку в простір за допомогою читання мантри і, нарешті, якісно забути загадане бажання.

Далі можна організувати хоровод навколо багаття і спільне поїдання святкової страви – наприклад, фруктового плову з горіхами і родзинками. Частування з’їдається під звучну формули: “Коли з’їсти плов, бажання втілитися”.

Потім можна сплести вінки і використовувати їх як символ зв’язку між світами таким чином: необхідно уявити, що “по ту сторону” вінка знаходиться інший світ, повний позитивних речей. Ми просовуємо праві руки через вінки, “хапаємо” все хороше, що є в тому світі, і витягуємо на себе.

2. Обряд підпорядкування сили сонячного Дракона.

Цей ритуал прийшов до нас від древніх кельтів, які вірили, що під поверхнею землі живе вогненний Дракон – енергія сили Сонця, яка прийшла від променів нашого світила і опустилася на землю. Вважалося, що ця енергія розумна і що вона організовує всілякі процеси в підземному світі і на поверхні нашої планети. Тому впливом на Дракона можна управляти подіями або створювати їх.

Для проведення ритуалу вибирається піднесене місце – пагорб або гора. Кращий час для початку ритуалу – сутінки. Знадобиться новий кинджал з чорною ручкою, яким на землі малюється символічний знак: очей Дракона. Потім тричі вимовляється заклинання на латині: “Cum saxum saxorum In duersum montum oparum da, In aetibulum In quinatum – DRACONIS!” (Кум саксум саксорум Ін дуерсум монтум опарум та Ін аетібулум Ін гуінатум Драконіс).
Далі встромляє кинджал по рукоятку в землю, в центр ока Дракона. При цьому сила Дракона виходить з землі через кинджал і починає тиснути. Але він повинен приборкати Дракона силою волі – для цього досить опиратися впливу. Коли Дракон переможений, слід озвучити наказ: які події він повинен створити. Після завершення “розмови” з Драконом кинджал витягують із землі.

3. Отримання Сили Духа папороті

Як відомо, що багато народів використовують так звані Трави Сили, щоб зануритися в змінений стан свідомості. Світова душа цієї рослини стає духом-помічником, союзником людини, які проводять фокус усвідомлення через транс.

Однак зовсім не обов’язково вживати сік Трав Сили. Учасники церемонії, що не вживали сік, відчували такий ж транс, як і ті, хто вживав. З чого виникає цілком розумний висновок про те, що в транс вводять людину світові душі рослин.
На платформі Blogger.