Header Ads

 Борис Болотов

СТРAШЕННО СХОЖА НА МАШУ РАСПУТІНУ: В МЕРЕЖІ ВИСМІЯЛИ “ПЛAСТМAСОВУ” УКРАЇНСЬКУ СПІВАЧКУ

Ані Лорак, народна артистка України, що втекла в Росію, втратила свою індивідуальність та стала схожою на співачку Машу Распутіну.Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала синоптик Наталія Діденко.
Зокрема, таку схожість Діденко помітила, проглядаючи фото Ані Лорак, де вона у ролі члена журі, тренера російського шоу.
“Особливо на одній фотографії вона стала страшенно схожа на Машу Распутіну. Лише та білява, а в Лорак темніше волосся. Але якщо волосся припасувати біле, світле, здалеку можна й сплутати артисток.
І, здавалось, хіба це погано: великі очі, яскравий макіяж, прямий ніс, дуже виразні губи, ідеально татуйовані клоновані брови. Але все це має вигляд, як пластмасове; обличчя майже однакові, що Ані Лорак, що Маша Распутіна”, – написала синоптик.
Це наштовхнуло Діденко на думку, що спільний світогляд і середовище робить людей фізично схожими.
“А могла б бути схожою на Адель, чи на Селін Діон, чи на Мераю Кері. Або взагалі так жити, щоб хтось інший був схожий на Ані Лорак. А вона ні на кого не схожа. Унікальна. Але ж кожен живе вільно і вибирає, на кого йому бути схожим: на себе, чи на Машу Распутіну…” – написала Діденко.
На платформі Blogger.