Header Ads

 Борис Болотов

ТЕРМІНОВО!!! Зник скандальний український канал, причина вас точно здивує

Із сітки мовлення кабельного телебачення зник скандальний український телеканал, передає Корупція.ІнфоПро це в Facebook повідомив провайдер «Тріолан».

Так, українцям припинили показ телеканалу «Інтер».
«В силу різних обставин наш договір з Інтером втратив свою силу. Ми знаходимося в стадії переговорів щодо укладення нового договору. Однак, в силу різних причин переговори носять складний характер. У будь-якому випадку ми очікуємо завершення цього процесу на 1 липня 2017 року», – сказано в повідомленні.Провайдер зазначив, що відновлення трансляції почнеться тільки після укладення договору.
«Якщо не укладемо, то ми з вашою допомогою вибиратимемо – відповідно знизити абонентську плату або замінити телеканали групи Інтер іншими каналами», – додали в компанії.
Нагадаємо, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення перенесла на найближче засідання розгляд заяви про продовження ліцензії на мовлення для «Інтера».
100% акцій телеканалу «Інтер» повністю контролюються і управляються компаніями, власниками яких є олігархи Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін.
На платформі Blogger.