Header Ads

 Борис Болотов

Довічне для…: депутати готують новий суворий закон. Такого в Україні ще не було

Депутати готують кардинальні зміни у законодавство, передає Корупція.Інфо
В Україні мають намір посилити покарання для зловмисників за наругу над малолітніми дітьми. Їх пропонується саджати за ґрати на довічний термін.

Відповідний законопроект №7020 зареєстрували у Верховній Раді. Авторами законопроекту стали кілька народних обранців . Серед них позафракційні Дмитро Добродомов, Богдан Матківський і Олег Мусій, а також представник парламентської фракції "БПП" Андрій Антонищак.

Вони вважають, що на сьогоднішній день українське законодавство надто поблажливе до злочинців, які фігурують у кримінальних справах з формулюванням "за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої особи". Нардепи вважають, що справедливим покаранням для них має стати довічне ув'язнення.
Вони пропонують йпосилити відповідальність й за торгівлю немовлятами й запровадити аналогічний тюремний строк для обвинувачених. В цьому же законопроекті посягання на здоров'я людей під приводом релігійних віровчень "оцінюють" у 5 років позбавлення волі.

Народні обранці висловились за те, щоб злочинців саджали за ґрати на 15 діб за споювання дітей алкоголем. За умисне зараження неповнолітніх венеричною хворобою пропонують карати до 5 років позбавлення волі.

На платформі Blogger.