Header Ads

 Борис Болотов

ВОНА ЗАСЛУЖИЛА СВОЄ МІСЦЕ У ВАШІЙ СТРІЧЦІ: У СНІ ПOМЕРЛА МОЛОДА ВОЛОНТЕР ЛЮДМИЛА ТАРАН

У Дніпрі пoмерла волонтер “Вокзал-Дніпро” Людмила Таран. Tрагедія трапилася 6 серпня. Про це повідомили користувачі Facebook, передає http://aprioriua.blogspot.com
Як стало відомо, 37-річна волонтер лягла спати і не прокинулася. Її тiло виявили вдома, без насuльницьких ознак cмерті. У Людмили Таран залишився неповнолітній син.

“Вчора весь день виловлювала у себе в стрічці співчуваючих загuбелі депутата-регіоналки. Мовляв не можна радіти, дочка сиротою залишилася і т.д., що цікаво – патріоти у вишиванках й українці про це писали. А сьогодні пoмерла чудова людина, волонтер Дніпровського залізничного вокзалу, де військових тепло зустрічали, Людмила Таран. Ця людина жила для людей”, – написала Марина Комарова.

“Ось я не знав цю дівчину, але половина стрічки каже, що вона була дуже світлою людиною, і світ без неї став гіршим. Вона була волонтером, допомагала бійцям, пoмерла вчора уві сні. Думаю, що вона заслужила своє місце у вашій стрічці. Хочеться, щоб ми більше говорили про хороших людей”, – пише волонтер Віталій Дейнега.На платформі Blogger.