Header Ads

 Борис Болотов

“Готуємось до акцій під Верховною Радою 17 жовтня”: Мустафа Найем зробив гучну заяву, від якої ви просто впадете

Продовжуємо створювати регіональні команди і готуватися до акції під Верховною Радою 17 ЖОВТНЯ, передає Корупція.Інфо
Нагадаю, акцію готуємо спільно з партнерами, щоб домогтися скасування депутатської недоторканності та прийняття закону щодо антикорупційного суду.

У Львові провели дві зустрічі – зі студентами Львівської політехніки та з активістами різних громадських організацій.

Вражає різниця між розчаруванням старшого покоління і надіями молодих людей. Дуже лякає спустошеність і невіра в успіх. Буквально кожну зустріч доводиться починати з того, що це найдовший період незалежності України за всю її історію, що ми тільки починаємо, що немає і не було у нас прикладів як будувати країну, суспільство, партії і команди.

Тим часом, за три роки в країні так і не з'явився простір для тих, кому набридли слова і хто все ще готовий і хоче витрачати свій час і сили на щось крім своєї сім'ї і роботи. Зараз вони плюються від слова «політика», хоча в дійсності самі не розуміють, що по-справжньому вони і є політики. А те що ми бачили 25 років – це закритий клуб найбільш брутальних, цинічних, кому в 90-ті вдалося на ходу перебудуватися на нові рейки.
Втім є і позитив. Коли в кінці зустрічі на питання «Хто з нами?» В залі піднімаються руки, розумієш, що попри все в нашому поколінні є ті, кому наплювати як було і що було, вони хочуть щось робити. З ними нам по дорозі
На платформі Blogger.