Header Ads

 Борис Болотов

“Путіна не буде в 18-му році…”: Ці слова обговорюють всі ЗМІ. Все почалось ще у 2014 році…

Першими шпальтами світових ЗМІ прокотилась сенсаційна новина про те, що Кремль викликав до себе німецьких лікарів, передає https://de-facto.cc
Бо у російського президента – рак підшлункової залози. Прес-секретар Путіна все спростував. Але диму без вогню не буває. Та й зірки пророчать російському лідеру сумні перспективи.
“Мертві тіла лежатимуть горами, ніхто не візьметься їх ховати. Гори, пагорби розпадуться, зрівняні із землею. Люди будуть перебігати з місця на місце”.
Таке передбачення ще наприкінці вісімдесятих зробила черниця Аліпія, відома провидиця та цілителька.

Через двадцять років про загрозу існування України заговорив нині вже покійний мольфар Нечай:
“Нас і на карті не буде. Але то тимчасові явища. Певний час пройде і потім далі збудується усе”.
Деякі його провидіння уже збулися. Саме Нечай  напророчив недовге «царювання» Віктору Януковичу. І навіть спророкував його смерть. Втім, чи збулося це пророцтво, наразі невідомо.
А от сам Нечай одразу ж після цих пророкувань загинув. Хтось жорстоко розправився над мольфаром.

2012-го року пророцтва Нечая підтвердив і астролог Валерій Московченко. Зірки розказали йому цілковиту правду. Але тоді мало хто сприйняв його слова серйозно.
“Може бути проблема з Януковичем, – розповідав у 2012 році Валерій. – Він може втратити свою легітимність. Там якісь події будуть в Криму. Серйозна ситуація – ультиматум на порозі війни”.
Тепер же, після анексії Криму і в розпал російської агресії, астролог попереджає: війна триватиме. І вже дуже скоро можливий її наступний пік.
Загалом пророцтва про долю України різняться в деталях. Щодо головних подій – і зірки, і духи сходяться в одному – війна триватиме, але Україна врешті переможе.

А от для сусіда-агресора Росії гарних новин нема – ні за таємничою завісою зірок, ні з історичної точки зору.

Нещодавно авторитетне американське видання «New York Post» опублікувало сенсаційну новину – у президента Російської Федерації виявлено рак підшлункової залози. Цю хворобу долають лише 8 відсотків хворих. Лікарів російський вождь нібито викликав з Німеччини. Однак, офіційний Кремль спростовує новину про хворобу.

Та не лише західна преса пророкує сумну долю господаря Кремля. Навіть зірки проти нього дещо знають: за словами Валерія Московченко, «Путіна не буде в 18-му році».
На платформі Blogger.