Header Ads

 Борис Болотов

Є рішення! Бунт «литовців»: в Раді знайшли вихід – підготовлено проект закону легалізації авто з Європи (ВІДЕО)

Нардеп запропонував дати можливість водіям легалізувати автомобілі за рахунок невеликого митаПозафракційний народний депутат Дмитро Добродомов в інтерв’ю для Politeka Оnline розповів, що є співавтором законопроекту, який допоможе вирішити проблему автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Виходом з цієї ситуації є те, щоб ці водії доплатили у бюджет мито. Але, звичайно, не те, яке зараз діє. Це могло би бути в межах до 30% вартості автомобіля. А це може складати і 600 чи 800 євро. І щоб вони платили щорічний екологічний збір» – пояснив Добродомов.

Також депутат вважає, що водіїв потрібно змусити платити щорічний екологічний збір, оскільки авто старі. Розмір такого збору може скласти 100-150 євро в рік.


«Таким чином бюджет, по-перше, отримає порядку 300 млн євро, що є немалими коштами. А, по-друге, ми регулюємо проблему і в подальшому дозволяємо ввезення таких автомобілів на рік. Це є компромісне рішення, з яким погоджуються навіть самі власники цих автомобілів», – сказав нардеп.
Як повідомлялося, 6 вересня перед стінами Верховної Ради розпочався мітинг власників авто з іноземною реєстрацією. Власники автомобілів з литовськими, польськими та естонськими номерами вимагають від парламенту змінити правила розмитнення та реєстрації авто.


На платформі Blogger.