Header Ads

 Борис Болотов

“Як пом’ята постіль”: В Мережі оцінили зовнішність подружжя Порошенків. І це перші обличчя країни

Відома волонтер Наталія Юсупова порівняла зовнішній вигляд подружжя Порошенів і Трампів.  Своїми спостереженнями вона поділилась на своїй сторінці в Facebook. Волонтер розповіла, що вона ніколи не захищала подружжя Порошенків, але стосовно їхньої зустрічі з подружжям Трампів у неї є своя думка. Вона зазначила, що при всіх недоліках президента, він являється першим лицем країни, а його дружина – перша леді. 

"Порошенко завжди виглядає погано, як пом'яте ліжко і дивлячись на це фото ясно розумієш, що різниці з Трампом практично в 20 років зовсім не видно", – написала Юсупова. 

Натомість Наталія похвалила Марину Порошенко за інтелігентний вигляд.  "Марина Порошенко виглядає інтелігентно завжди і навіть не дивлячись на це трохи дивне плаття, одягнена вона строго по етикету, на відміну від американської першої леді", – зазначила Юсупова. 
Волонтер звернула увагу на те, що в офіційних заходах в жінок руки повинні бути закриті, тоді як в Меланії Трамп плаття з відкритими руками."Так що не треба кричати "колгосп", треба б краще поглянути на себе в дзеркало", -завершила Юсупова.
На платформі Blogger.