Header Ads

 Борис Болотов

НЕЙМОВІРНЕ ВІДЕО: ГЕРОЇВ АТО ШАЛЕНИМИ ОПЛЕСКАМИ ЗУСТРІЛИ В КАНАДІ

24 вересня у канадському Торонто розпочалися "Ігри Нескорених", в яких беруть участь військовослужбовці та ветерани. Українська збірна дебютує на цих змаганнях.Під час церемонії відкриття українських воїнів зустрічали оваціями та оплесками
Відповідні відео з’явилися на Facebook-сторінці української команди на Іграх.
"Фантастичне відчуття єдності, радощів та братерства. "Ігри Нескорених" дійсно об'єднують і надихають боротися та перемагати фізичні та психологічні наслідки травми. Пишаємось усіма учасниками "Ігор Нескорених". Коли дивишся на них, розумієш, що місця у призовій табличці є зовсім неважливими. Головне – їхня витримка та сила духу!" – наголошується у дописі збірної України на "Іграх Нескорених".

Додамо, що загалом у "Іграх нескорених" беруть участь 550 воїнів, які зазнали різних травми під час бойових дій. Вони представляють 17 різних країн, а змагання проводяться в 12 видах спорту.
"Військові бувають у найбільш небезпечних місцях Землі, де борються за дорогі нам принципи і цінності: мир, демократію, рівність, справедливість та свободу. Ті ж принципи, що канадці й українці захищають на східній Україні", – прокоментував під час відкриття змагань прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.На платформі Blogger.