Header Ads

 Борис Болотов

Стає лячно! Кравчук зробив шокуючу заяву про церкву. Такого від нього не очікував почути ніхто

Російська Федерація застосовує всі методи в гібридній війні проти України, передає Корупція.Інфо
Кремль навіть включив в цей процес церкву, яка вже довгий час є одним з інструментів ідеології війни проти Києва.

Про це заявив президент України в 1991-1994 роках Леонід Кравчук

“Росія має ідеологію війни. Ця ідеологія складається з двох частин. Перша частина – захист росіян, які перебувають за межами Росії. І Федеральні збори Росії прийняли рішення і надали Путіну право вводити війська для “захисту” цих росіян.

Друга частина – це церква. Територія України за визначенням Московського патріархату є конфесійною територією Московського патріархату, тобто, господарями вони вважають себе на українській землі”, – заявив перший президент.

“Таким чином, поєднання духовної оцінки ситуації через церкву і захист росіян, які живуть за межами Росії – правда, я чув у тлумаченні і Путіна, і Лаврова, що захист стосується не тільки росіян, а російськомовних людей, тобто вони розширюють це тлумачення.

 Це їх ідеологія. Вони завжди спираються на рішення і на філософію агресії”, – наголосив Кравчук.

Також він додав, що Україна повинна пояснювати країнам Заходу та усім іноземцям, що “може і що хоче Росія від України, і як не дати цього Росії зробити”.

“Змінити Росію ми не можемо. Це нереально, повірте мені. Але проводити політику так, щоб не дати Росії використати нас, оце ми можемо, але тут треба політична воля і мудрість.Це ми можемо – пройти так, щоб не дати підстав, не дати змоги. Казка ж закінчилася, що ми без Росії не можемо? Закінчилась. Я пам’ятаю, зустрічався з багатьма людьми: «Леонід Макарович без Росії ми пропадемо!» От живемо, не пропадаємо, і будемо жити. І повірте, аби ми так, як Фінляндія, в той час відлучилися, відхрестилися, відділилися, сьогодні б Україна була зовсім іншою.

І ми були б з вами зовсім іншими. На жаль, цього не сталося. Так давайте хоч зараз не допустимо розворотів і поворотів і будемо думати про майбутнє”, – закликав перший президент.

Раніше Кравчук зазначав, що РФ намагалась задушити Україну з перших років незалежності. Багато хто вважає, що Борис Єльцин був дуже прихильний до України, про таке твердження не зовсім відповідає дійсності.

Крім того, Кравчук пояснив, чому в Україні з’явилися проблеми з Кримом та Донбасом. За його словами, це все ніяк не пов’язані з Конституцією 1996 року.
На платформі Blogger.