Header Ads

 Борис Болотов

Марина Порошенко звернулась до чоловіка у випуску новин, він у свій день народження точно такого не чекав

Петро Порошенко сьогодні відзначає 52-річчя, передає Корупція.Інфо
26 вересня, президент України Петро Порошенко святкує своє 52-річчя. Дружина президента Марина Порошенко привітала чоловіка оригінальним способом: перша леді з'явилася як ведуча ранкових новин. Вона разом з дітьми записали відеопривітання президенту.

У своїй промові Марина Порошенко розповіла про досягнення чоловіка на посту глави держави:

«Він увійшов в історію України, як президент, який відкрив двері до країн Євросоюзу. Він став першим главою держави, який об'єднав весь цивілізований світ навколо захисту України. Він почав реформи, на які не наважувався жоден політик за всі роки незалежності. Служити своїй країні, бути вірним ідеалом Революції гідності і вірити в європейське майбутнє України. Ось так коротко можна охарактеризувати життя Петра Порошенка. Сьогодні 5-й президент України відзначає свій день народження», – зазначила перша леді України.

У травні 2014 р. Порошенка обрано п'ятим президентом незалежної України. Він є наймолодшим президентом України за роки незалежності.

Петро Порошенко народився 26 вересня 1965 р. у Болграді Одеської області. У 1989 р. закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Економіст-міжнародник».На платформі Blogger.