Header Ads

 Борис Болотов

Обурливе оголошення війни: Кім Чен Ин відповів Трампу щодо погроз знищити КНДР

Очільник КНДР Кім Чен Ин вважає, що президент США Дональд Трамп є божевільним шахраєм і гангстером, а не політиком. Крім того, він пригрозив американцю наджорстокими заходами, оскільки той оголосив війну.


Текст його заяви опублікувала інформаційна агенція KCNA.
“У своїй промові Трамп повідомив про можливе знищення 25 мільйонів населення нашої республіки. Тепер ця складна витонченість божевільного шахрая вражає весь світ,” – наголосив північнокорейський лідер.
На його думку, виступ американського президента викликає “глобальну стурбованість”.
“Перелякана собака гавкає все більше і більше” – додає він.
Крім того, диктатор зауважив, що чинний президент США є психотичним гангстером, який відкрито говорить про готовність повністю знищити суверенну державу.
“Неадекватний Трамп, який загрожує всім народам і змушує світ божеволіти, безумовно, повинен бути хуліганом і порушником порядку, а не політиком. Оскільки він відмовився від миру та образив нашу республіку, що є найобурливішим оголошенням війни, то ми змушені серйозно розглядати відповідні наджорсткі заходи”– підкреслив Кім Чен Ин.
Нагадаємо, під час свого виступу на Генеральній асамблеї ООН президент США Дональд Трамп оприлюднив наміри повністю знищити КНДР, якщо американцям доведеться захищати себе або своїх союзників.
На платформі Blogger.