Header Ads

 Борис Болотов

“Куди не плюнь, всюди Ляшко”: Головний радикал прибув до Львова і уже встиг відзначитися. Що ж він накоїв?

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи у Львівському прикордонному загоні, передає Корупція.Інфо

Народний депутат разом з колегами приїхав підтримати прикордонників та висловити їм слова подяки за вірність присязі.і.
«67 прикордонників віддали своє життя, захищаючи країну на Сході. І замість того, щоб подякувати прикордонникам за їхню героїчну службу, Саакашвілі їх обзивав, принижував та плювався. Те, що відбувалося у Шегинях, – це фактично наруга над пам’яттю загиблих героїв. Це неприпустимо. Тому ми прихали підтримати наших прикордонників та запевнити, що вся Україна з ними», – розповів Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що ніхто не має права під будь-якими приводами порушувати українське законодавство – проривати кордон та бити прикордонників. Тому кожен, хто брав участь у прориві кордону, має понести відповідальність.
«Ми вимагаємо від СБУ, ГПУ та МВС ідентифікувати та затримати всіх, хто вчинив акт вторгнення в Україну у Шегинях. Народні депутати мають нести відповідальність, як і всі інші. Ніякі депутатські мандати та недоторканність не повинні бути індульгенцією для порушення закону. А Саакашвілі має бути видворений із України за вчинення тяжкого злочину – прорив кордону та побиття прикордонників. Всі вони нічим не відрізняються від сепарів, які захоплювали блок-пости на сході в 2014 році. Тому мають бути покарані», – підкреслив Ляшко.

Лідер Радикальної партії переконаний, що й українці не підтримують такі злочинні дії на Західному кордоні.
«Для мене велика честь потиснути руку генерал-майору Володимиру Єгорову, який гідно керував прикордонниками у Шегинях. А образи Саакашвілі в бік генерала, який пройшов Дебальцеве і захищав нашу країну на Сході, можуть підтримувати тільки останні покидьки та вороги України», – зазначив Ляшко.
Спілкуючись із прикордонниками, лідер опозиційної фракції наголосив, що робота прикордонників повинна гідно оплачуватись.«Буду добиватися підвищення зарплат для прикордонників та збільшення витрат на матеріально-технічну базу в держбюджеті на наступний рік. А ще – збільшення пайки для собак, бо мені здалося, що вони тут надто худі. Порадив наступного разу спустити їх на тих, хто прориватиме наш кордон та ображатиме наших військових!», – підкреслив Ляшко.
Раніше повідомлялося, що у Львівському шпиталі зараз перебувають десятеро прикордонників, які постраждали під час прориву Західного кордону, четверо з них – учасники АТО.
На платформі Blogger.