Header Ads

 Борис Болотов

Директор табору-смерті «Вікторія» зробив скандальну заяву (фото)

Вчора 18 вересня Київський районний суд задовольнив клопотання Одеської місцевої прокуратури №1 і поліції про арешт директора дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія»
Про це повідомила прес-служба прокуратури Одеської області.

Суд також вирішив, що Петрос Саркісян не має права вносити заставу. Наступні 60 діб Саркісян пробуде в СІЗО.

Крім Саркісяна суд також розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу співробітниці дитячого табору, яка була відповідальною за пожежну безпеку.

Нагадаємо, обох підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель дітей у таборі «Вікторія», а це ч. 2 ст. 270 КК України.

«Правоохоронними органами призначено і проводяться ряд експертиз, спрямованих на з’ясування всіх обставин події. Вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до скоєння злочину», – додали в прокуратурі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, захист Саркісяна просив суд про більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту або застави в розмірі 300 тисяч гривень – нібито підозрюваний є інвалідом другої групи і в 2011 році переніс операцію на серці. Директор муніципального табору пояснив, що не міг виконати припис ДСНС про усунення несправностей в пожежній сигналізації, так як цим повинна була займатися вищестояща інстанція.

Більш того, в ході судового засідання з’ясувалося, що дерев’яні корпуси не були прийняті на баланс. Саркісян заявив, що управління освіти не виділяло коштів на усунення неполадок з сигналізацією – корпуси не взяли на баланс.Нагадаємо, в ніч на 16 вересня сталася велика пожежа в корпусі табору «Вікторія», де проживали діти з хореографічного ансамблю «Адель». Троє дітей загинули. Ще кілька були травмовані і отруїлися чадним газом. Вчора повідомлялося, що одну з дівчаток Сніжану Арпентьєв поліція вважає зниклою.

Дерево, а корпуси були дерев’яними, не було оброблено антипожежною пропиткою, димова сигналізація була відключена, а в пожежних резервуарах не вистачило води. До цього мерія виділила 33 мільйони на ремонт табору, з яких 11 призначалися на заходи, пов’язані з протипожежною безпекою.

Договір з компанією «Укртехбезпека», яка повинна обслуговувати цю систему, табір розірвав. Відповідальна за протипожежну безпеку особа було оштрафована і отримала припис про усунення порушень, проте нічого зроблено не було.Саркисян-директор "Виктории"
На платформі Blogger.