Header Ads

 Борис Болотов

"Зараз знайдемо прибиральницю складу!" Емоційний пост журналістки Данилюк-Ярмолаєвої про трагедію в Калинівці

Горить четвертий за рік військовий склад.
-- Що сталося?
-- Путін підірвав.
-- Відповідальні покарання понесли?
-- Зараз знайдемо прибиральницю складу. Он по "Вікторії" знайшли жертовну вівцю Наташу Янчик. 
-- Що там зі зброєю американців?
-- Сумніваються. Не впевнені, що треба давать, раз на малій Батьківщині президента, прем'єра і третини уряду горить. 
-- А що Генштаб, президент. Генералів покарають?
-- Стуліть пельку і не чіпайте найкращу українську владу. Я відписуюсь від вас!За реальні пройоби і факапи треба жорстко критикувати.
Вимагати відповідальності, а не пустого агресивного замилювання.
Є чіткі рамки, де є #зради, а де нема. Я спокійно сприйняла ролик Марини Порошенко попри страшну істерію "це Люся-2" бо то особиста річ. Але коли горить Балаклія, гинуть діти в Одесі, вибухає під Вінницею, а винен хіба двірник і вихователька -- це пройоб.

Із тих замовчаних і всепрощених історій, що дадуть індульгенції майбутнім ЧП. І які призведуть до судів Лінча в темних підворітнях.

Відповідальний генерал, який спокійно пересидів Балаклію, і тут надіятиметься хіба на легкий переляк.

Зараз модно приходити в коментарі малознайомим людям і агресивно розказувати, як ви плюєте в під'їзді і неполедські матюкається, коли наша найкраща влада рятує країну. Ніхто не применшує заслуги Порошенка, ЗСУ в цілому, добрих починань уряду, але рожеві сиропи не мають збивати з пантелику і перетворювати у рабів з лоботомією. Скільки ще має статися Балаклій, Одес та Калинівок, щоби десь на горі увімкнувся мозок і банальний інстикт збереження держави, а не власної дупи? Так, Росія вперто і постійно засилатиме сюди диверсантів і формуватиме свою інформповістку дня: про свій варіант миротворців, про продаж української зброї то в Північну Корею, то в Південний Судан.

Але гасить артсклади із криками "та що се коїться" тільки той, хто нічому не вчиться у воєнний час і спускає тяжкі злочини в унітаз. Заради компромісу на виборах чи бізнесу.
На платформі Blogger.