Header Ads

 Борис Болотов

Ледь не накинулися один на одного!!! Сакварелідзе і Шкіряк жорстоко “попустили” один одного, таких слів ви ще в житті не чули

Близький соратник екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі і радник голови МВС Арсена Авакова вступили в гостру полеміку, передає Корупція.Інфо

Суперечка сталася в прямому ефірі президентського телеканалу, як його назвав сам Давид Сакварелідзе – той самий близький соратник колишнього голови Одеської ОДА, а також член політради «Руху нових сил».

Його опонентом виступив Зорян Шкіряк, який говорив про «відверту вакханалію» і «пряму наругу» над одним з головних державних інститутів – державним кордоном. Так він відреагував на прорив прихильників Саакашвілі через кордон.

Сакварелідзе підключився до обговорення за допомогою Skype. Його поява ще більше розбурхала Шкіряка, який раніше назвав відморозками прихильників Саакашвілі.

Сакварелідзе в свою чергу зауважив, що «радник міністра МВС обзиває відморозками членів АТО і людей, які боролися під час Майдану», і які допомогли Арсену Авакову і Петру Порошенко стати міністром і президентом. В результаті Шкіряку вдалося зірвати ефір і Сакварелідзе ведуча вирішила відключити.На платформі Blogger.