Header Ads

 Борис Болотов

Погані новини для Путіна: Трамп лютував на відкритті сессії Генасамблеї ООН

Відкриття 72 сесії Генасамблеї ООН було атмосферним.  Пише http://newkozak.co.ua
Про це повідомила віце-спікер ВР Ірина Геращенко у своєму блозі на "Обозревателе".Зала, вщент забита делегаціями, що очікують першого виступу нового Генсека ООН Антоніо Гуттереша і першого - з цієї трибуни - виступу президента США Трампа. В кулуарах яскраві делегації в екзотичних національних костюмах; неформально спілкуються європейські лідери, посилена секьюріті, яка регулює людські потоки, коли ескалатором рухається чисельна американська делегація.
Виступ Дональда Трампа був достатньо жорстким й іноді залою йшов гул (коли він лютував з приводу ядерних випробувань в КНДР чи диктаторських режимів Венесуели і Сирії). Трамп засудив використання хімічної зброї режимом Асада. Примітно, що в цей час залом Асамблеї тинявся друг Асада і Путіна, російський думєц - скрєпец Слуцький (проти якого, до речі, діють візові санкції, але міжнародні норми дозволяють приїжджати в таку ненависну русскомірцам Америку на Асамблею).
Для нашої делегації дуже важливо почути у виступі Трампа про Україну. Американський лідер чітко висловився на захист нашого суверенітету.
У четвер, 21 вересня, президент Порошенко матиме вже другу цього року двосторонню зустріч з президентом Трампом, аби в першу чергу обговорити питання Криму і Донбасу, відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.
А у середу, згідно жеребкування, український президент виступить на Генасамблеї ООН, і в його виступі також йтиметься про Крим, Донбас, миротворчу місію зі зрозумілим мандатом на всій окупованій території, а не сурогат, який намагається втулити в ООН РФ. Також президент виступить на сесії Ради Безпеки ООН. Сьогодні ж під час всіх двосторонніх зустрічей Порошенко доводив до співрозмовників деталі української ініціативи по миротворцям.
Рекомендуємо до перегляду: Морган Фримен призвал наказать россию. Героям Слава!На платформі Blogger.