Header Ads

ВІТАЛІЙ ПОРТНІКОВ: "ЯКЩО ТАК СТАНЕТЬСЯ ЦЬОГО РАЗУ ТЕЖ - НЕ ВАРТО ПОТІМ ЗВИНУВАЧУВАТИ ПУТІНА,РОСІЮ,БАЙДУЖИЙ ЗАХІД І МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ..."

Всі знають, що виступати в Росії аморально, що переконувати цілий світ і самих росіян, що вони можуть вбивати і калічити, а ми утремося і будемо далі бабло заколочувати аморально, що посилання на державу, яка “продовжує торгувати, а нам чому не можна” це – брехня хоча б вже тому, що навіть якщо ти – громадянин аморальної держави, це ніяк не виправдовує твоєї особистої ницості. Але всім абсолютно все одно. Всім – по барабану.
Пише https://prefiksblog.co.ua



І ось це “какая разница” ми будемо все частіше і частіше найближчими роками чути з усіх боків. І не тільки з приводу “Євробачення”. Просто не морочте нам голову зі своєю державою, не заважайте нам жити. Ми хочемо їздити туди, куди нам хочеться, говорити зручним язиком, а не вашою мовою, ми хочемо, щоб ви від нас відчепилися. З огляду на те, що зараз у доросле життя входить покоління, яке виховувалося в епоху Януковича, ці настрої будуть тільки посилюватися. І масова підтримка телевізійного коміка на виборах – теж симптом посилення цих настроїв, симптом ймовірної перемоги лицемірних міщан над громадянами.

Українцям приємно думати, що упродовж століть у них не було державності просто тому, що заважали інші народи, а вони боролися і програвали. Так ось тепер можете переконатися, що це не зовсім так. Держави не було саме тому, що кількість байдужих лицемірів завжди перевищувала кількість громадян. І якщо так станеться цього разу теж – не варто потім звинувачувати Путіна, Росію, байдужий Захід і метеоритний дощ в тому, що Україна кудись поділася.

Звинувачувати потрібно самих себе.

Виталий Портников



На платформі Blogger.