Ольга Фреймут вперше опублікувала фото з батьком її другої дитини (фото)
Ольга Фреймут показала шанувальникам батька свого сина Валерія.Сообщает http://www.amn.com.ua
Батьком хлопчика виявився Володимир Локотко – генеральний директор Нового каналу. Ольга зазначила, що вони працюють на телебаченні, але на конкуруючих телеканалах.
“Батько – Володимир Локотко. Ми щасливі разом. Телебачення конкурентну, але я рада, що любов об’єднує” – повідомила Фреймут шанувальникам у своєму мікроблозі.

Post a Comment