Header Ads

"В Європу через " - відомий український письменний заступився за Львів

Комусь треба було, щоб Європа побачила Україну саме такою. І вона побачить. І дуже вчасно, бо ж гряде голосуванні в Нідерландах", - вважає Юрій Винничук.Сообщаетhttp://patrioty.org.ua/

"Що не кажіть, а проводити якісь акції ЛГБТ в клерикальній католицькій Галичині – це однозначно нариватися на скандал. Тут навіть до ворожки не йти."Про це пише на сайті Zbruc український письменник, львів'янин Юрій Винничук, повідомляють Патріоти України.

В багатьох наших церквах правлять монахи з різних чернецьких орденів. Це не попи з довгими бородами і товстим пузом. Це зовсім інші люди. І, не побоююсь цього слова, здебільшого інтелектуали. Реакція монахів не могла бути іншою.

<!— 01_336x280 —>
Що таке клерикальна Галичина? Це те саме, що клерикальна Польща, Іспанія або Ірландія. Тут є свої традиції, принципи і закони. Тому я не можу второпати, чому це дійство не провели деінде. Для мене це загадка.

Хоча спробувати її розгадати можна. Перше, що спадає на думку, те, що комусь саме на цьому й розходилося. Адже картинка, яку ми побачили, була на 100% передбачуваною. А понадто, як згадати усі погрози і застороги проти такої акції. Однак це організаторів не зупинило. Їх нестримно манив Львів.

Але замислимося: кому така картинка була найвигідніша? А кому була вигідна картинка з погромом банків? З паленням шин біля Верховної Ради. З побиттям редактора УТ свободівцями. Мало того, що побили, то ще й зняли відео. Але мало того, що зняли, то ще й виклали в інтернеті. А за лічені хвили цей захоплюючий тріллер вже демонструвало російське телебачення.

Комусь треба було, щоб Європа побачила Україну саме такою. І вона побачить. І дуже вчасно, бо ж гряде голосуванні в Нідерландах. Росію це питання дуже турбує і вона кинула усі сили на те, аби це голосування випало не на нашу користь.

Але те, що сталося, те сталося. Я геть не здивований. Мене натомість дивують наші чистоплюї зі Львова, які обзивають протестувальників тітушками, і з-поза меж Львова, які раптом почали волати, аж захлинаючись про цей поганий Львів. Вони, бачите, розчаровані. А були зачаровані? В чому це проявлялося? Я б хотів почитати пости розчарованих про колишні їхні зачарування Львовом.

Так ніби не зрозуміло, що у кожному місті знайдеться певна група молоді, яка з охотою шпурлятиме каміння. Просто треба її «правильно» організувати. В майданну добу, коли у Львові організували погроми приміщень прокуратури і СБУ, була така сама рука. Організатори потім зникли, і їх більше ніхто не бачив. Але картинка зіграла свою роль. Вона була використана на Донбасі: «Якщо у Львові було можна захоплювати СБУ, то чому нам не можна?»

<!— 01_336x280 —>
І такий був сценарій для всієї України. На щастя, обмежився лише Донбасом.

А хтось робив опитування щодо ставлення до ЛГБТ в різних регіонах? Я думаю цифри не будуть надто різнитися.

Мене дивує, що особливо кияни загрьобаностидились через Львів. А ви впевнені, що у вас при відповідній організації було б інакше?

То є ж відео, як реагували кияни на такі парочки на Хрещатику – били з ноги. Тому не треба тут рученьки білі заломлювати і вдавати з себе білих та пухнастих. Ви нічим від львів'ян не кращі і не святіші. Ви такі самі.

І ще. Що ми знаємо про паради ЛГБТ? Яке уявлення мають наші громадяни про такий парад?

Однозначно саме таке, яке вони бачили на ТВ і в інтернеті. А там народ трясе причандаллями, крутить задницями, запихає одне одному руки в труси, робить різні непристойні рухи. Хтось пояснив НАМ, чим НАШІ щирі українські паради будуть відрізнятися від тамтих?

До таких речей треба тривалий час звикати, як звикала до них Європа. А ви хочете, аби ми з совка через диктатуру олігархів і русскій мір стрибнули в Європу? І то відразу в Західну? То поцікавтеся такими ж парадами у Польщі або в Словаччині. А в Хорватії? А в Румунії? А в Боснії і Герцеговині? А в Македонії? Албанії? Це ж теж усе Європа.
На платформі Blogger.