Header Ads

 Борис Болотов

Жити по-новому: За опалення житла у 500 “квадратів” Кличкові нарахували менше трьох тисяч

Міський голова Києва Віталій Кличко має заплатити за опалення свого помешкання близько 2,6 тис. грн. Про це пише інтернет-видання TheKyiv.City, повідомляють Патріоти України.Він живе в двох квартирах на верхньому поверсі й мансарді багатоповерхівки на вул. Богдана Хмельницького біля Національної опери. Мерові прислали рахунки за опалення в жовтні на майже 2,6 тис. грн. Загальна площа помешкання – 472 кв м. Сообщает http://www.uanews24.infoЗа опалення першої квартири, площею 251,8 кв м, Кличкові нарахували 1215,89 грн та 2253 грн 8 коп. боргу. За другу, площею 225 кв м – 1379,13 грн і борг за попередні місяці – 946,62 грн.

Загалом у помешканні Віталія Кличка є шість житлових кімнат і чотири санвузли. Серед них – дві вітальні, над однією з яких прибудована бібліотека з прозорою підлогою із загартованого скла. На верхньому рівні облаштований кабінет господаря, внизу – три спальні.

“Купив тут житло 2003 року після переможного бою 1999-го, коли завоював чемпіонський титул за версією WBO. До цього жив на Харківському масиві”, – говорив Кличко.

Від 14 листопада мешканці столиці отримують платіжки за опалення у жовтні. Мають сплатити у п’ять-шість разів більше, ніж за цей місяць торік. Люди пишуть скарги в Київенерго. Називають дані помилковими, завищеними, вимагають перерахувати їх. У Київенерго запевняють – порахували правильно. У міськадміністрації наполягають, щоб платіжки перерахували. Міська влада домовилась про перерахунок квитанцій для 650 будинків.


На платформі Blogger.