Header Ads

 Борис Болотов

А ЦЕ ЦІКАВО: ХТО УВІЙДЕ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ ТРАМПА

Команда нового президента США, Дональда Трампа, розпочала роботу над створенням списку кандидатів на високопоставлені пости в його адміністрації. – повідомляє Корупція.Інфо.  Сообщает http://newsnet.hostenko.comПовний перелік нових урядовців буде оголошений одразу після інавгурації Трампа, що відбудеться 20 січня 2017 року.

На пост генерального прокурора обговорюється кандидатура губернатора Нью-Джерсі Кріс Крісті, який зараз займає посаду радника Трампа. Також розглядається кандидатура губернатор штату Арканзас Аса Хатчінсон.

В адміністрацію президента можуть потрапити мер Нью-Йорка Руді Джуліані та екс-спікер палати представників конгресу США Ньют Гінгріч.

Республіканець Бен Карсон та губернатор штату Луїзіана Боббі Джиндл головні претенденти на пост міністра охорони здоров’я і соціальних служб США.

У перші 100 днів свого президентства Трамп збирається сфокусуватися на проведенні від трьох до п’яти реформ, в тому числі здійснювати контроль на кордоні з Мексикою. А також провести ряд заходів для боротьби з корупцією.


На платформі Blogger.