Header Ads

 Борис Болотов

ШОК! ЗАРАДИ КОХАНКИ ЧОЛОВІК ВБИВ ДРУЖИНУ, МАТІР І СВОЇХ ВІСЬМОХ ДІТЕЙ (ФОТО)

Здається, стільки спільного є, стільки пережито разом – і раптом таке!.. В голові не вкладається!Основне питання – навіщо? Дати відповідь може тільки Мартін Макнейл, який холоднокровно вбив свою дружину. Сообщает http://de-facto.cc


Відомий американський лікар зі штату Юта засуджений до 17 років ув’язнення  за вбивство власної дружини, з якою вони прожили разом 20 років і народили 8 дітей! Він сам зробив їй смертельну ін’єкцію з седативних і болезаспокійливих препаратів і залишив помирати у ванній.
Первісна версія смерті Мішель – проблеми з тиском після пластичної операції з підтяжки шкіри обличчя. Мартін знав про те, що Мішель ризикує, йдучи на цю операцію, проте наполіг на ній. І Мішель погодилася, щоб припинити постійні сварки з цього приводу. Це коштувало їй життя…
Мартін і Мішель з сім’єю
Проте підозру викликало зовсім не це. Після смерті Мішель лікар привів додому няню для дітей, і все б нічого, але старші дочки помітили дивну поведінку батька: він анітрохи не сумував про смерть мами, а пізніше був викритий в сексуальному зв’язку з тією самою нянею. Лише через місяць після похорону він подарував няні Гібсі Віллс обручку за 7 тисяч доларів.
Няня Гібсі Віллс
Все це спровокувало відновлення розслідування причин смерті Мішель (початкова версія – серцевий напад), в ході якого з’ясувалося, що Мартін має до цієї трагедії найбезпосередніше відношення. Лише через п’ять років лікареві висунули звинувачення у вбивстві.
Вирок був озвучений через 7 років після смерті жінки: 58-річного Мартіна засудили до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство та від 1 року до 15 років за перешкоджання здійсненню правосуддя. Суддя оголосив, що вироки вступлять в силу не одночасно, а один за іншим.
Сестра нещасної померлої заявила:
Я не можу перестати думати про свою сестру, дивлячись на її власного чоловіка, який зробив це з нею.
Вона повернулася до Макнейл і сказала:
Мартін, тобі не зійшло це з рук.
Але той лише посміхнувся у відповідь, що викликало у всіх бурхливе обурення. Відомо, що дочки Макнейл вимагали якомога більш жорсткого вироку для батька.
Пізніше суд вирішить, чи буде Макнейл сидіти 17 років або більше. Проте ми все ще не можемо знайти відповідь на питання – навіщо? Навіщо він так вчинив? Невже всьому виною няня Гібсі Віллс, яка молодша за Мартіна на 20 років, і їх роман, який не протривав і року?..
Мартін Макнейл і Гібсі Віллс
Досі не встановлено точних мотивів вбивства. Цілком можливо, що чоловік ненавидів свою дружину та мав проблеми з психікою.


На платформі Blogger.