Header Ads

 Борис Болотов

“ИСПУГАЛИСЬ СТРАШНЫХ УКРОВ”: ВОЛОНТЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО ВЕЛИЧЕЗНУ ПАНІКУ ТЕРОРИСТІВ ЧЕРЕЗ ФЕЙК ПРО “НАСТУП ЗСУ”

Тепер бойовики навіть вночі фанатично копають оборонні траншеї.Українські волонтери повідомили про паніку серед проросійських бойовиків Донбасу після неправдивої інформації про наступ Збройних сил України. Про це повідомляє фонд “Сестри Перемоги” на своїй сторінці в Facebook, передають http://newsnet.hostenko.com.Безпілотник. Фото: "Фейсбук"

Відзначається, що волонтери проекту “Птахи Перемоги” під час одного з недавніх рейсів безпілотних літальних апаратів зафіксували порожнє поле, на якому були вириті свіжі оборонні траншеї на 3 км, чого раніше не спостерігалося.

За словами волонтерів, бойовики рили зміцнення швидко і в нічний час доби. Підкреслюється, що приводом для цього стали чутки про наступ української армії.

“В один из недавних рейсов наших беспилотников увидели очень странную вещь – пустое поле, а в нем – свежие оборонительные траншеи на 3 км,не меньше. А раньше такого не было,понятное дело.

Что сказать, контрслухи работают вовсю:) Та сторона так испугалась “утки” про атаку с той стороны, что молниеносно выкопала огромную линию обороны.

Копали быстро и, очевидно, ночами:)Вон как испугались страшных укров:)”, – пишуть волонтери.


На платформі Blogger.