Header Ads

 Борис Болотов

КОЛИ ПАРТИ ПОПЕРЕК ГОРЛА: ЯК БАТЬКІВ-“МАЖОРІВ” НАВЧАЛИ РОЗУМУ

У львівській школі дали чудовий урок “батькам-мажорам”. Сообщает http://newsnet.hostenko.comЦе чудова історія про покарання нахабних “мажорів”, пише Корупція. Інфо

Неоголошена “війна” між батьками однокласників триває у кожній школі.

Так вийшло, що мій друг є власником непоганого бізнесу, але нікому це не афішує (велосипед, майка, рюкзачок, джинси – в цьому весь він).

У школі, де вчиться його донька, група батьків вирішила поміняти в класі парти. До слова, вони були в нормальному стані.

Але захотілося нові. Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: ті, хто міг скинутися, і 7 осіб відмовилися (немає зайвих грошей). Їх повідомили, що їхні діти будуть сидіти за старими партами.

Коли мій друг запропонував скинутися трохи більше і купити парти на всіх, то батьки покрутили пальцем біля скроні (типу «чому ми повинні за когось платити, немає грошей – нехай сидять за старими партами»).

У підсумку він взагалі відмовився скидатися. На його доводи, що це призведе до розколу класу на «бідних» і «багатих», його послали мало не відкритим текстом.

Настав день Х. У клас завезли нові парти.

Чотири старі парти посунули в один кут, там утворилася типа гетто з учнів «жебраків». Мамашки сяяли. Коли мій друг запитав їх, чи не нагадує їм це сюжет з Нашої Раші про платного і безкоштовного пацієнта, отримав відповідь: «Ненуачо !? Можемо собі дозволити!»

Це тривало рівно один день. Наступного дня, коли всі прийшли в школу, виявили на місці старих парт нові.

Плюс дитячі стільці. Так ось. Зараз ці “яжмами” бігають і кричать, що це є дискримінація, що їхніх дітей принижують і що все повинно бути однаково. Друг дивиться на них і рже.
На запитання одного з татусів “Нахрена ти це зробив?”, Він відповів: “Вважай, що це був соціальний експеримент. І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб у однієї частини дітей парти були краще, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому!


На платформі Blogger.