Header Ads

 Борис Болотов

ЧОМУ ЛЮДМИЛУ ГУРЧЕНКО ПОХОВАЛИ БЕЗ ВІДСПІВУВАННЯ В ЦЕРКВІ: ЖАХЛИВА ТАЄМНИЦЯ АКТРИСИ ВІДКРИЛАСЯ ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Духівник Людмили Гурченко ігумен Данило розповів, чому актрису поховали без відспівування в церкві. Сообщает http://newsnet.hostenko.com

У день похорону прийшла новина, що згідно з останньою волею актриси її сім’я відмовилася від відспівування в церкві, так як Гурченко була атеїстом. Новина, розтиражована багатьма виданнями, обурила одного друга актриси ігумена Данила, клірика кафедрального собору Берліна, секретаря архієпископа Берлінського і Німецького Феофана, передає Корупція.Стар

Священик часто розмовляв із Гурченко по душам і переконаний, що вона не могла написати таке в заповіті. Причина відмови від відспівування полягала в іншому. «Чоловік, Сергій Михайлович, не знав чи хрещена вона. Бога-то не обдуриш. Є відомості, що бабусі таємно її хрестили в 1936 році в Харкові. Але доказів немає.

“Ми зараз шукаємо людей, які могли б щось розповісти. На випадок, якщо б чутки не підтвердилися, ми з Людмилою Марківною обговорювали можливість проведення обряду в Берлінському кафедральному соборі. Не встигли…”.
1-1
Тепер навіть якщо і буде її заочне відспівування, то таємне», – розповів «Експрес-газеті» ігумен Данило.

По цій темі дочка пролила світло на конфлікт з Гурченко.

«Я назавжди запам’ятаю слова Людмили Марківни під час нашої останньої зустрічі: «Данило, тільки … не зрадь мене».

Після жовтих публікацій, що Гурченко була проти обряду відспівування і нібито в заповіті просила про це, я вирішив висловитися.

«Це не правда. Вона була духовною людиною, – заявив священнослужитель. – Зараз вона упокоїлася, а про неї продовжують писати неправду. Повірте, вона була духовною людиною, не таким, як її описують. Я щодня молюся за упокій душі великої актриси!».

«У неї було багато питань, пов’язаних з релігією. Чоловік Людмили Марківни, якого вона сильно любила, – православна людина, і сама вона тягнулася до віри. Коли ми відвідували місцевий храм, вона завжди ставила свічки за упокій душі тата і онука. У Москві ходила молитися до церкви таємно, не привертаючи уваги.

Найчастіше – на Ваганьківське кладовище, де тато похований», – повідомив батько Данііл.

Ігумен також прокоментував конфлікт актриси з її дочкою Марією.

«Це хвора тема. Всього сказати не можу – таємниця сповіді. Але вона добре ставилася до дочки, тепло про неї відгукувалася. Як можна її судити зараз? Не дай Бог нам пережити те, що випало на долю людей того покоління».
На платформі Blogger.