Header Ads

 Борис Болотов

Стосується кожного абітурієнта!!! Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко на відео розкрив усі таємниці ЗНО-2017

Кириленко розповів про особливості ЗНО-2017.

Цьогоріч для участі у ЗНО зареєстровано майже 193 тисячі випускників 2017 року. Тестування з української мови й літератури, яке проходитиме 23 травня, буде для них водночас і державною підсумковою атестацією, – Корупція Інфо

Популярне: Яценюк зробив шокуючу заяву!  Українці не можуть оговтатись! До чого призведуть ці слова?

Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Загалом же, для участі в ЗНО-2017 зареєстровано понад 240 тисяч осіб, в тому числі 740 дітей – із непідконтрольних українській владі територій Донеччини та Луганщини. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що у так званих днр і лнр здійснюється тиск на школярів, щоб вони не їхали в Україну на тестування і потім не навчалися в українських вишах. Урядовець наголосив, що питання участі дітей з окупованих територій у зовнішньому незалежному оцінюванні перебуває на спеціальному контролі у військово-цивільних адміністраціях Донецької та Луганської областей.

В’ячеслав Кириленко також розповів, що цього тижня під його головуванням було проведено нараду щодо стану підготовки до проведення ЗНО-2017. Під час зібрання обговорили питання пов’язані з доставкою та збереженням тестових матеріалів, готовністю пунктів до тестування, охороною та безпекою тощо.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що зараз в інтернеті активізувалися шахраї, які хочуть нажитися на ЗНО.

"Спеціальні служби, правоохоронці займаються такими шахраями, які хочуть виманювати гроші у дітей і їхніх батьків, нібито, надаючи відповіді на вже готові цьогорічні тести. Такого немає і бути не може. Охорона тестів є дуже надійна. А всі шахраї, які зараз хочуть по-легенькому "зрубати собі копійку" на дітях – вони будуть покарані. Я попереджаю і про адміністративну, і про іншу відповідальність всіх тих, хто хоче здійснити якісь маніпуляції навколо кампанії ЗНО", – наголосив урядовець.

В’ячеслав Кириленко сказав, що тести для ЗНО захищені належним чином, залучена кіберполіція і всі відповідні інстанції, а також буде посилена й зовнішня охорона.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що зовнішнє незалежне оцінювання є великою державною справою, адже дає рівний доступ до освітніх можливостей випускникам із різних областей, районів та шкіл різного рівня.
На платформі Blogger.