Header Ads

 Борис Болотов

ПОТРІБНО ДІЯТИ! ТУРЧИНОВ ВИСТУПИВ З ОФІЦІЙНОЮ ЗАЯВОЮ ТА АНОНСУВАВ НОВИЙ НАДПОТУЖНИЙ УДАР ПО ОКУПАНТАМ!

Українські теле- та радіоканали незабаром «прорвуться» до окупантів.  Сообщает http://www.bombanews.proСекретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що «незабаром на 30-50 км за лінією розмежування будуть слухати українське радіо і дивитися українські телеканали».

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України розповів під час перебування в тренінговому центрі підготовки поліцейських підрозділів особливого призначення «КОРД», повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов зазначив, що використання українських розробок систем інформаційного захисту «дозволить ефективно блокувати антиукраїнське телерадіомовлення, вибірково блокуючи як аналогові, так і цифрові канали, які поширюють сепаратистську і російську пропаганду, і в той же час не заважати роботі українського телерадіоефіру».

Секретар РНБО розповів, що спочатку вітчизняну технологію, яка «на порядок дешевша, ніж іноземні аналоги», застосують уздовж лінії розмежування в АТО. А  після цього її будуть використовувати уздовж всього українсько-російського кордону.Як повідомляв сайт Знай.ua, в зоні АТО «глушать» трансляцію українських теле- та радіоканалів

Автор матеріалу:
На платформі Blogger.