Header Ads

 Борис Болотов

Небезпечний момент в історії України: Відомий вчений розповів про загрози! Все може закінчитись дуже погано!

Відомий вчений, громадський діяч, директор Інституту філософії Національної академії наук України Мирослав Попович розповів про те, що Україна можу втратити свою державність, – передає Корупція ІнфоЗа його словами, час від часу наша держава балансує буквально на межі.

"Це аж ніяк не оманливе відчуття, воно не залежить від примх настрою. Зараз дійсно дуже небезпечний момент історії. Він може закінчитися дуже погано", – зазначив Попович.

На його думку, нинішній період в Україні нагадує той, який проживала Чехословаччина у 1968 році. Це був час контрреволюційного перевороту у країні.
"Відомо, що в 1968 році ініціатором і головною опорою контрреволюційного перевороту, вчиненого комуністами Словаччини і Чехії, був СРСР… Чому я про це згадав? Фактично ми зараз приблизно в таких же умовах, як чехи в ту пору. Правда, є величезна різниця. Тоді радянські танки стояли на кордоні з Чехословаччиною. Зараз, мабуть, повномасштабного наступу Росії на територію України вже не буде. Кремль видихався", – зауважив Попович.


На платформі Blogger.