Header Ads

 Борис Болотов

ТЕРМІНОВО! Шокуюча заява Авкова. Чого слід боятися українцям! Це має знати КОЖЕН!

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про роботу поліції в умовах можливих провокацій на 9 травня. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає korupciya.com


Міністр поділився думкою про політичні сили, які можуть використовувати пам’ятну дату для провокацій. Так, за словами головного поліцейський, акція “Безсмертний полк” “розганяє” апологети русского мира через свій пропагандистські канали.

Робиться це не заради воював у другій світовій війні, не заради історичної пам’яті, а заради можливості спровокувати на тлі триваючої агресії Росії внутрішні конфлікти в українському суспільстві.

Варто відзначити, що один з найсильніших гравців в українській політиці написав, що “не справа МВС і його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим більше регулювати політичну діяльність”.Аваков заспокоїв українця заявивши, що всі відповідні спроби з боку, спраглих провокацій сил будуть припинені, адже поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції.

За словами міністра він знає, хто може ГОТУВАТИ Травневі: “провокації всЕ в повній сказане міру Відноситься до правих, лівих, радикалам і ховається за їх спинами – Льовочкіну, Вілкулу та іншим симоненкам ..”, – підсумував Аваков.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ заявив, що вважає, що відомство зможе попередити будь-які провокації під час проведення “Євробачення”. “… Готуємося по-справжньому, як належить Думаю, що буде яскраве Євробачення Я думаю, що більше нічого не буде Ми не бачимо загроз в Одесі Ми не бачимо загроз ні в Києві, ні в будь-якому іншому населеному пункті України”, – МІНІСТР зазначив Арсен Аваков.

Також в Печерському суді розглядали справу проти Авакова. Як свідчить офіційна сторінка суду «Аваков Арсен Борисович звинувачується в« Невиконанні законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати ».

До цього глава МВС просив розширити собі повноваження для зняття блокади окупованих територій Донбасу.
На платформі Blogger.