Header Ads

 Борис Болотов

У ЧЕРКАСАХ ПОМЕР СТУДЕНТ-ІНОЗЕМЕЦЬ, ЯКИЙ ЗЛАМАВ НОГУ ПІД ЧАС ГРИ В ФУТБОЛУ

За словами голови Асоціації лікарів міста, хлопця транспортували до лікарні з порушеннями, що призвело до ускладення, від якого він і помер. На Черкащині студент-першокурсник із Зімбабве зламав ногу, граючи у футбол, а за добу помер у лікарні. Про це повідомили у прес-службі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, пише intermarium.com.ua


“3 травня у комунальному закладі “Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги” помер студент Маніятела Адріан Андіса, 1997 року народження, громадянин Зімбабве, який навчався в навчально-науковому центрі організації роботи з іноземними студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на 1 курсі освітнього ступеня “бакалавр” спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” денної форми навчання”, – йдеться у повідомленні.

За даними вишу, напередодні, 2 травня, хлопець приїхав на запрошення свого однокурсника до Корсунь-Шевченківського, де взяв участь у футбольному матчі, але під час гри отримав травму лівої ноги.

Читайте також: Помер снайпер, який боровся за життя з липня 2014-го

Через підозру на перелом кісток гомілки, Адріана забрали до центральної районної лікарні, звідки після надання первинної медичної допомоги його направили до 3-ї Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги з діагнозом “Закритий перелом середньої третини обох кісток лівої гомілки зі зміщенням”.

“За висновком судово-медичного експерта Черкаського обласного бюро судово-медичної експертизи від 4 травня, причинами, які призвели до смерті, є: а) жирова емболія; б) закритий перелом кісток лівої гомілки; в) удар ногою під час гри у футбол, нещасний випадок”, – зазначили в університеті, додавши, що вже поінформували про раптову смерть студента його батьків, посольство Зімбабве та Український державний центр міжнародної освіти МОН України.

Своєю чергою завідувач травмпунктом міської лікарні №3 ШМД, голова Асоціації лікарів міста Черкаси Віталій Григор’єв заявив, що хлопець помер саме від жирової емболії, пише “ПроЧерк”.

“До нашої лікарні він був транспортований автомобілем без адекватного знерухомлення та ліків, що категорично заборонено. Його трусили в машині з Корсуня фактично 2 години. Гіпс був м’який, а це пряме порушення і до нас вже привезли з ускладненням. Жирова емболія фактично не лікується. Він пробув у лікарні одну ніч. Допомога надавалася адекватна, він був під наглядом. Та в пацієнта через жирову емболію зупинилося серце, бо у динаміці розвинувся набряк легень”, – розповів він.

За словами медика, юнака реанімували, але згодом його серце знову зупинилося, бо стан був не сумісний з життям.

Наразі в університеті триває службове розслідування обставин та причин, що призвели до смерті студента.


На платформі Blogger.