Header Ads

 Борис Болотов

І не боїться… Тетяна Чорновол повідомила секретну інформацію щодо сьогоднішніх провокацій, ВИ ТОЧНО БУДЕТЕ В ШОЦІ

Сутички та протистояння в Україні 9 травня відбуваються через те, що це комусь політично вигідно. Якщо б не було політичного замовлення та не були проплачені великі кошти, то не було би цих жорстких дискусій, передає Корупція.ІнфоПро це заявила Тетяна Чорновол, народний депутат України («Народний фронт»).

Як зауважила, для неї особисто 9 травня – це не свято, а день трагедії українського народу, адже від дій радянської влади та німецьких окупантів у її родині загинула приблизна кількість близьких людей. Тетяна Чорновол додала, що на той момент, воюючи на будь-якій стороні, українці не могли бути переможцями. Нині, каже депутат, українці воюють за власну країну, а не є пішаками у страшній грі авторитарних режимів.

Коментуючи сутички, які відбулися в українських містах сьогодні, 9 травня, Тетяна Чорновол зауважила, що такі події відбуваються через те, що це політично вигідно. 

«Я впевнена, що якщо б не було політичного замовлення, якби не були проплачені великі кошти, то не було би цих жорстких дискусій», – переконана Тетяна Чорновол.


На платформі Blogger.