Header Ads

 Борис Болотов

Поблизу Мар'їнки виявлено лігво терориста на прізвисько «Кат», який піддавав тортурам українських полонених

Поліцейські з'ясували, що вказаний громадянин є одним з організаторів сепаратистського «референдуму», проведеного в 2014 році на території Мар'їнського району.
Правоохоронці перевірили дачні ділянки та бази відпочинку. Ілюстрація: прес-служба Нацполіції, пише patrioty.org.ua
<!— ????_580x400 —>

Правоохоронці перевірили дачні ділянки та бази відпочинку. Ілюстрація: прес-служба Нацполіції.

Поліція провела профілактичну операцію в прифронтовому Мар'їнському районі, в ході якої затримала п'ятьох місцевих жителів, підозрюваних в причетності до банд «ДНР», вилучила зброю і встановила особу терориста на прізвисько «Кат». Про це повідомив прес-центр штабу АТО, передають Патріоти України.

Оперативно-профілактична спецоперація проводилася в зв'язку з виявленим напередодні в Курахово большим арсеналом зброї на одній з баз відпочинку. Особливу увагу поліцейські приділили території, прилеглої до Курахового, зокрема, покинутим пансіонатам і дачним ділянкам, які могли використовуватися диверсантами.

Район прочісували 15 груп, які обстежили за кілька годин 24 бази відпочинку та дитячих оздоровчих центрів, частина з яких занедбані, 100 човнових гаражів і 420 дачних ділянок, з яких 59 житлові. В результаті відпрацювання зареєстровано п'ять фактів вилучення зброї, боєприпасів, вибухівки. Затримано п'ятьох осіб, які зараз перевіряються на причетність до незаконних збройних формувань. Також встановлений місцевий житель, в будинку якого вилучено арсенал зброї та атрибутика бойовиків.

Поліцейські з'ясували, що вказаний громадянин є одним з організаторів сепаратистського «референдуму», проведеного в 2014 році на території Мар'їнського району і зараз переховується в окупованому Донецьку. За попередньою інформацією, в рядах терористів «ДНР» бойовик став «генералом козацьких військ» на прізвисько «Кат». Таке прізвисько і позивний терорист отримав за участь в тортурах полонених військових і місцевих патріотів України.

В його будинку вилучено гранату Ф-1, наркотики і пристрій для відстрілу патронів калібру 5,6 мм у вигляді авторучки. За словами керівника спецгрупи Артема Кисько, терорист «Кат» оголошений в розшук.
<!— ????_580x400 —>
На платформі Blogger.