Header Ads

 Борис Болотов

УКРАЇНСЬКИЙ ПРАЦІВНИК УСІХ ПОЛЬСЬКИХ ПРОБЛЕМ НЕ ВИРІШИТЬ…

Суспільство старіє, іммігранти не врятують ситуацію на польському ринку праці. Бізнес-видання «Puls Biznesu», посилаючись на думки експертів пише, що демографічної проблеми українці у Польщі не вирішать, але тимчасово заповнити прогалини на ринку праці можуть.
<!— Саша_580x400 —>

Ось уже 10 років українці мають можливість раз на рік протягом 6 місяців працювати у Польщі. Однак, після того як почалася війна з Росією, кількість працівників з-за Бугу швидко зростає. Протягом першого кварталу 2017-го було заявлено 460 тисяч працівників. Але, практично, – вважає видання – роботу отримали близько 300 тисяч осіб. Рішуча більшість українців береться за роботу в Польщі на короткий період.
Як наголошують деякі експерти, українці поступово можуть переміщатися за роботою до Німеччини, Чехії та Італії, де вже сьогодні проживають десятки тисяч українців.
«Puls Biznesu», зокрема, наголошує: «Якщо Польща швидко не поліпшить процедури оформлення іммігрантів, то потрібні в центрах послуг українці поїдуть до Німеччини». А саме галузь центрів бізнес-послуг сьогодні досягла найшвидшого розвитку. У ній працює 225 тисяч осіб, серед яких чималий відсоток іноземців, в тому числі й українців.
<!— Саша_580x400 —>
На платформі Blogger.