Header Ads

 Борис Болотов

ВЖЕ СЬОГОДНІ Укрзалізниця вводить нові шокуючі зміни!!! Те, що тепер з’явиться, відбере у вас дар мови

По результатам нового тендеру компанія «Укрзалізниця» уклала договір з Харківським вагонобудівним заводом на капітально-відновлювальний ремонт пасажирських складів, сума якого визначена в розмірі 81,7 мільйонів гривень, передає Корупція.ІнфоЯк інформує ПроЗорро, в поточному році Харківський вагонобудівний завод відремонтує вісім купейних вагонів – кожен за 10,2 мільйона гривень.

Однак в повідомленні йдеться про те, що приблизно за таку ж суму компанія могла придбати відразу десять вантажних вагонів (за суму, виділену на ремонт одного купейного вагона). Вантажний вагон коштує приблизно 950 тисяч гривень, і зараз спостерігається гострий дефіцит вантажного складу. Вантажних вагонів катастрофічно не вистачає для функціонування вантажних перевезень – найприбутковішого сектора української залізниці.

Втім, після ремонту пасажирські вагони стануть зовсім іншими – в них з’являться кондиціонери, системи пожежогасіння та радіофікації, душові для персоналу, вакуумні туалети, відеоспостереження. Крім того, в кожному вагоні будуть встановлені кавоварка, холодильник і мікрохвильова піч.На платформі Blogger.