Header Ads

 Борис Болотов

ВЕСЬ СВІТ ЧЕКАВ НА ЦІ СЛОВА! СЬОГОДНІ ТРАМП ПІД ЧАС САМІТУ ПРИВСЕЛЮДНО ПІДТВЕРДИВ, ЩО РОСІЯ …

Лідери країн Європи під час саміту Північноатлантичного альянсу так і не дочекалися заяви очільника Білого дому про те, що Сполучені Штати готові підтримати статтю п’яту Вашингтонського договору стосовно створення НАТО, у відповідності до якого, якщо на одну з країн Альянсу здійснюється напад, це є атакою на всю організацію При цьому, Дональд Трамп підтвердив, що США вважають Росію загрозливою країною для себе. Сообщает http://goruzont.blogspot.com


Як передає replyua.net, таку думку в інтерв’ю телеканалу «24» оприлюднив Микола Белєсков, політичний експерт Інституту світової політики.

Експерт наголосив, що Трамп, у ході проведенні в Брюсселі міні-саміту НАТО 25 травня, можна сказати, нав’язав власний порядок денний Альянсу. Власне, американським президентом було виконано його головне завдання – донесення до партнерів свого чіткого невдоволення тим фактом, що країни Європи, котрі є членами Північноатлантичного альянсу, не виділяють двох відсотків власного валового внутрішнього продукту на оборонні потреби.

Бєлєсков також не згоден з твердженням про те, що питання Росії для НАТО наразі не є актуальним , про що не без задоволення повідомили багато російських ЗМІ. На переконання політолога, у своєму виступі Трамп чітко заявив, що Росія несе суттєву загрозу для США.


На платформі Blogger.