Header Ads

 Борис Болотов

Турчинов зробив шокуючу заяву! Українці, Ви такого не чули ще НІКОЛИ!

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов задоволений результатами чергового випробування ракет, що виробляють підприємства українського ОПК на виконання рішення Ради нацбезпеки і оборони, – передає Корупція ІнфоТурчинов переконаний, що українські ракети – ефективна і високоточна зброя. За його словами, у процесі випробувань, у яких взяли участь Президент України Петро Порошенко та міністр оборони України Степан Полторак, було здійснено перевірку роботи системи управління ракетами під час наведення та ураження цілей на підвищеній дальності.

Секретар РНБО наголосив, що під час випробувань ракети поцілили у мішень.

"Відстань від точки прицілювання до місця влучення становила приблизно 17 метрів. Це при тому, що зона ураження подібної ракети 300 метрів", – сказав він.

Олександр Турчинов вважає, що це надзвичайно гарний результат і "українські ракети б'ють точно в ціль".

Окрім цього, за словами секретаря РНБО, ще одним важливим завданням випробувань була перевірка застосування бойової частини ракети та ефективності ураження умовних цілей.Ракети, які тестували, "зокрема, їх точність і ефективність ураження та потужність бойової частини, відповідають всім вимогам військових та тим завданням, які ставилися українським розробникам".

"Науковці, виробничники та військові відпрацювали злагоджено, як єдиний організм. Це дуже якісний і важливий для України результат", – зауважив Турчинов.

Виступаючи перед особовим складом військової частини, який проводив випробування ракет, секретар РНБО наголосив на високому професійному рівні українських військових. Окрім цього, нагадав, що нещодавно Кабмін ухвалив Державну програму виробництва українських боєприпасів та Державну цільову програму реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року.
На платформі Blogger.