Header Ads

 Борис Болотов

Саакашвілі влаштував скандал у кабінеті “міністра-рейдера” (ВІДЕО)

Лідер “Руху нових сил” емоційно поговорив з міністром юстиції Павелом Петренко.  Сообщает http://www.bombanews.proЯк повідомляється, Михайло Саакашвілі з групою політиків, серед яких депутати Юрій Дерев’янко та Сергій Лещенко опівдні прийшли в Міністерство юстиції.

Політики вимагали зустрічі з міністром Павлом Петренка з претензією, що Мін’юст дав можливість самозванців зареєструвати партію ім’ям Саакашвілі, в той час як проти партії самого політика відбуваються перепони.

Підставні особи, за словами Лешенка, пов’язані з депутатом Голубовим, який воював з Саакашвілі ще за часів його роботи в Одеській ОДА.

Незабаром Саакашвілі і його прихильникам вдалося домогтися зустрічі з міністром юстиції Павлом Петренко і поставити йому питання щодо реєстрації партії з ім’ям Саакашвілі.

Як повідомляла раніше Politeka, в центрі Києва сталася бійка між прихильниками «Руху нових сил» і правоохоронцями

Всього на місці події зібралося понад двісті осіб. За словами протестувальників, співробітники правоохоронних органів взяли їх в оточення і почали активно перешкоджати спокійному проведенню мітингу.Через кілька хвилин кконфлікт був вирішений

Раніше екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що в Україні зареєстрована партія “Блок Саакашвілі”.

При цьому він підкреслив, що партія не має ніякого відношення ні до колишнього голови Одеської ОДА Саакашвілі, ні до членів його команди.

На платформі Blogger.