Header Ads

 Борис Болотов

Осінь вже до нас прийшла… Прогноз погоди до кінця тижня вас точно доведе до сліз, стільки опадів ви ще не бачили

В Україні в найближчі кілька днів пройдуть сильні грозові дощі, при цьому також очікується значне похолодання в ряді регіонів, передає Корупція.ІнфоЗгідно з прогнозом Укргідрометцентру, у вівторок, 30 травня, стовпчик термометра практично на всій території країни підніметься до 25-26 градусів тепла.

У той же час, невеликі дощі очікуються на заході, в центрі, півночі і сході країни.

Також невеликий дощ пройде і в Києві.

У середу, 31 травня, грозовий циклон також торкнеться і частини півдня, а опади очікуються на всій території, крім Херсонської та Запорізької областей, але, незважаючи на дощі, температура повітря в цей день підніметься до 29 градусів тепла практично на всій території країни.

У четвер, 1 червня, в Україні стовпчик термометра вдень на заході підніметься до позначки в 20-23 градуса вище нуля. Грозові дощі пройдуть на сході, півдні і в центрі. У той же час на півночі, в столиці і заході – мінлива хмарність.


У Києві в цей день температура повітря підніметься до відміток в 21-23 градуси. На півночі – 22-24 градуси, така ж погода очікується і в центрі і на сході країни. Найтепліше на півдні – до 25 градусів вище нуля вдень.

Більш значне похолодання очікується 2 червня, при цьому дощовий циклон покине територію України – на всій території країни очікується мінлива хмарність.

На заході вдень повітря прогріється до 19-21 градусів вище нуля. На півночі – від 18 градусів тепла вдень. У столиці, як і в центрі України, другого червня температура коливатиметься між відмітками в 19-21 градусів. Відносно тепла погода буде на півдні, де стовпчик термометра підніметься до 22-24 градусів, на сході – до 21 градуса тепла вдень.
На платформі Blogger.